کادر اداری مطلع و مجرب

هیئت امنا و کادر اجرایی آموزشگاه از افراد فرهیخته و باتجربه و مشهور آموزش و پرورش و دارای تخصص و تحصیلات عالی در رشته‌های علوم تربیتی، مشاوره و روانشناسی، مدیریت آموزشی و با تجربه و سابقه طولانی کار با دانش آموزان گروه سنی دوره متوسطه اول و دبیرستان می‌باشد.

# # #
#
#
#
#

توجه به فعالیت‌های پرورشی، تربیتی و مشاوره

تقدم پرورش بر آموزش به عنوان یک اصل پذیرفته شده علمای تعلیم و تربیت همواره از ارکان اصلی فعالیت آموزشگاه بوده و درعین حال توجه به ارزش‌های انسانی و پرورش آنها به ویژه تلاش درجهت تقویت و پرورش کنترل درونی در دانش آموزان برای اصلاح و بهبود رفتارهای آنان مدنظر می‌باشد.

دراین ویدیو با درماندگی آموخته‌شده (به انگلیسی: Learned helplessness) آشنا می‌شویم که در علم روانشناسی به شرایطی اشاره می‌کند که در آن افراد بر طبق تجربیات گذشته (مانند سرکوفت‌ها و ناکامی‌های مستمر و طولانی و مداوم) به این نتیجه می‌رسند که کوشش را با پیشرفت مرتبط نمی‌دانند.

پیـش ثبـت نـام
درماندگی آموخته‌شده (به انگلیسی: Learned helplessness)
#
#
#
#
#
#

فضای آموزشی و امکانات مناسب

دبیرستان غیردولتی اندیشه (دوره اول) در فضایی مناسب که در نوع خود کم‌نظیر بوده و به حسب ضرورت در طی سال‌های فعالیت تغییرات اساسی یافته است. برای سال تحصیلی جدید نیز با تمهید مقدمات و پیش‌بینی لازم و با امکانات و تجهیزات و فضای آموزشی، پرورشی و ورزشی مناسب پذیرای تعداد محدودی دانش‌آموز خواهد بود.

# # #
#
#
#
#

کادر آموزشی مجرب و صاحب‌نظر

با توجه به اینکه وجود یک دبیرستان خوب و کارآمد با داشتن کادر اجرایی و آموزشی توانمند و صاحب تجربه همواره دغدغه اصلی والدین گرامی و دانش آموزان عزیز می باشد لذا دبیرستان دوره اول پسرانه غیر دولتی اندیشه با رویکرد اهداف آموزشی و پرورشی مطروحه در اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین از توانمند ترین و مجرب ترین همکاران اداری و آموزشی و صاحب نظر در امر تعلیم و تربیت بهره گرفته است.

# ریاضی

مهندس روانان

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (دانشگاه یزد)

کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه شیراز

کسب رتبه دوم در دوره کارشناسی

# علوم تجربی

دکتر طاهری

دانشجوی دکترای شیمی تجزیه

کارشناسی ارشد شیمی تجزیه دانشگاه شیراز

سابقه تدریس در بهترین مراکز کنکور و مدارس شیراز

# زبان خارجی

استاد اکبرزاده

کارشناسی زبان انگلیسی دانشگاه شیراز

مقام دوم کشوری در الگوی های تدریس برتر

سابقه سرگروهی ناحیه و مدرس مدارس تیزهوشان

مشاهده همه
#
#
#
#
#